Kalendár akcií

SEP 20

Zasadnutie mestského zastupiteľstva hlavného mesta

Mimoriadne zasadnutie

SEP 21

Deň zamestnancov magistrátu 2018

3. ročník Dňa zamestnancov magistrátu. Tento ročnmík sa bude niesť v duchu slovenského folklóru a súťažiť budeme vo varení halušiek.

SEP 22

Deň otvorených dverí Dopravného podniku

Dopravný podnik Bratislava každoročne otvára svoje brány verejnosti. V areáli Jurajov dvor sa v septembri počas Európskeho týždňa mobility koná podujatie Deň otvorených dverí.

SEP 22

dm ženský beh - Eurovea

7. ročník najpôvabnejšieho behu na Slovensku. Príďte povzbudiť bežkyne a nasať športovú atmosféru.

SEP 22

Diskusia s kandidát-kami/-mi na primátora

Pozývame Vás na tradičnú predvolebnú diskusiu s kandidátmi na primátora mesta. Témou diskusie bude najmä pešia a cyklistická doprava v Bratislave, jej súčasný stav a tiež predstavy kandidátov o jej budúcnosti. Určite sa nevyhneme tiež témam ako je mestská zeleň, verejná doprava a život v našom hlavnom meste.

SEP 23

Dúbravské hody

Tradične sa konajú okolo sviatku Kozmu a Damiána a tradične sú očakávané a navštevované. Dúbravské hody. Podľa sviatku svätých, patrónov Kostola sv. Kozmu a Damiána, prebiehajú každoročne cez víkend po 20. septembri. Maličkí, mladí, ľudia v najlepšom veku i seniori. Tí všetci by si mali nájsť na tohtoročných Dúbravských hodoch to svoje.

SEP 23

Športujúce mesto 2018

Štvrtý ročník najväčšieho slovenského podujatia v rámci Európskeho týždňa športu 2018 (23. – 30. september). Počas jedného dňa si môžete vyskúšať 50 rôznych športových aktivít pre všetky vekové kategórie.

SEP 24

Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava - Tektonika citov, divadelné predstavenie

Pozvanie do divadla pre seniorov na úvod Mesiaca úcty k starším.

O pýche v láske a nesprávnom rozhodnutí...
“ Tektonika citov. Spomeň si, raz večer sme sa o tom rozprávali. City sa presúvajú ako platne zemskej kôry. Keď sa dajú do pohybu, spôsobujú kolízie, odliv a príliv, záplavy, erupcie, tsunami, zemetrasenia... Presne to, čo sme práve zažili.”

Eric-Emmanuel Schmitt je jeden z najúspešnejších súčasných francúzskych autorov, o čom svedčí aj preklad jeho diel do 40 jazykov. Jeho najnovšia hra Tektonika citov je priamym pokračovaním tradície francúzskej komédie mravov, ako ju vo vrcholnej podobe reprezentujú Marivaux alebo Musset.

Archív akcií

Prezrite si aj archív akcií v ktorom uverejňujeme fotografie z jednotlivých stretnutí.

Ostaňme v kontakte

Nechajte mi svoju e-mailovú adresu a magazín, prípadne iné dôležité novinky dostanete priamo do elektronickej pošty.